PrestaShop Modules
Svoboda v práci - Myšlení Úspěchu
Svoboda v práci Zobrazit větší

Svoboda v práci

Nové

Jak nechat zaměstnance dělat, co chtějí, a tím zvýšit produktivitu, zisk a růst..

Více informací

Tento produkt již není na skladě

349 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Svoboda v práci je místem, kde člověk pochopí klíčové souvislosti této filozofie organizace a řízení. Seznámíte se zde ale také s bezmála dvěma desítkami firem z celého světa a tím, jak svobodu do práce zaváděly a jakou s ní mají zkušenosti. Po přečtení tak můžete získat mnohem jasnější představu o tom, jak přenechat část řízení zaměstnancům, tj. jak je nechat dělat, co chtějí a tím zásadně zlepšit hospodářské výsledky firmy.

 

5 důvodů proč přečíst

  1. Dočtete se o tom, jak nechat na zaměstnaních, aby sami rozhodovali o tom proč, co, jak, kdy, s kým a za kolik budou v práci dělat. Také o tom, proč se vybrané přední světové firmy pro tento způsob řízení rozhodly.
  1. Uděláte si lepší obrázek o tom, proč patří svoboda v práci mezi ty nejdůležitější trendy současnosti v oblasti řízení a vedení firem.
  1. Možná vás překvapí, že svoboda v práci je ekonomicky mimořádně výhodná. Snad jenom houby po dešti rostou rychleji než svobodné firmy. Nechat lidi dělat (si) co chtějí tak zpravidla znamená vyšší zisky pro všechny zúčastněné.
  1. Zjistíte, že zaměstnanci si můžou sami rozhodovat o tom, co, kdy a jak budou dělat. A že je to snažší než by se našinci mohlo na první pohled zdát.
  1. Dočtete se, že svobodu v práci praktikují i výrobní firmy (např. fracouzská FAVI, americká Harley-Davidson), úklidové (finská SOL) stejně jako zástupci jakékoli jiné branže.

Recenze

Napsat recenzi

Svoboda v práci

Svoboda v práci

Jak nechat zaměstnance dělat, co chtějí, a tím zvýšit produktivitu, zisk a růst..

Napsat recenzi

5 další produkty ve stejné kategorii: