Myslete velkoryse budete mít úspěch Zobrazit větší

Myslete velkoryse budete mít úspěch

BOOK083

Nové

Tento produkt již není na skladě

158 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Myslete velkoryse je kniha, kterou vám doporučí v mnoha systémech osobního rozvoje hned jako první. Je to úžasný nástroj k pozvednutí vaší mysli na mnohem vyšší úroveň. Ne jen na duchovních principech, ale také prakticky a logicky na úžasných příkladech ze života.

Tato kniha může být úžasným dárkem začátečníkům a skvělým povzbuzením pro zkušenější v osobním rozvoji.

Recenze z internetových diskusí mluví za vše:

 

"Myslela jsem, že mne v této problematice již nic nepřekvapí, protože jsem už spoustu podobných knih odhodila nedočtených. Ale tato kniha mne několikrát úplně rozhodila a donutila se podívat na věc ještě z dalšího jiného nového úhlu! Vážně moc doporučuji, jdu ji číst podruhé a myšlenky praktikovat!" 

"Tuhle knížku by měli číst už na základní škole.A měli by si jí přečíst všichni A hlavně Ti, kteří mají neustále výmluvy, proč něco nejde, nebo je něco špatné. Všechno pramení z našeho postoje a myšlení a buď je velkorysé a nebo prostě není :-) ."

"Famózní kniha o úspěchu!"

"Ačkoliv je kniha určena pro specifický druh čtenářů (obchodní zástupce), doporučila bych ji každému, kdo zrovna nemá v oblibě nějaké duchovní či náboženská moudra. To, co právě duchovní knihy přičítají Bohu a vyšším silám, tahle kniha vysvětluje racionálně, i když vlastně popisuje to samé, co knihy duchovní. 
Lidé jsou různí. Někomu je bližší dostat se k pravdě přes víru, jiní na to potřebují stát nohama pevně na zemi a vše si vysvětlit vědecky. Důležité ovšem je, že se k ní nějak dopracují."

"Toto je top kniha a ja viem o par milionaroch ktorym prave tato kniha zmenila život, tie myslienky stoja za to. Rozhodne by su mal mať každý človek čo hľadá dlhodobý úspech a prosperitu"

 

Když najdete negativní recenzi, máte u nás deset korun slevu! :)


Mimochodem, máme ji nejlevnější na trhu! :-)

Recenze

Napsat recenzi

Myslete velkoryse budete mít úspěch

Myslete velkoryse budete mít úspěch

Napsat recenzi

12 další produkty ve stejné kategorii: