Mark Dzirasa CÍLE 14.1.2023

11 hodnocení

PRAHA Sobota 14.1.2023

 

Markův celodenní seminář o tom, jak nasměrovat svůj život pro další rok v souladu s "mentalitou úspěchu" tak, aby byl skutečně RADOSTNÝ (abyste si jeho průběh užili), ale zároveň opravdu EFEKTIVNÍ a NAPLNĚNÝ (abyste dosáhli svých cílů).

 

1 888 Kč 2 284 Kč včetně DPH

Markův celodenní seminář o tom, jak nasměrovat svůj život pro další rok v souladu s "mentalitou úspěchu" tak, aby byl skutečně RADOSTNÝ (abyste si jeho průběh užili), ale zároveň opravdu EFEKTIVNÍ a NAPLNĚNÝ (abyste dosáhli svých cílů).

• Zastavení na cestě osobního rozvoje a bilancování.

• Výhled a formulace vize pro další období života.

• Goal management - Jak si naplánovat cíle, mezi-cíle, sestavit plán postupu, "game plan", project management, ale zároveň zůstat flexibilní a otevřený novým možnostem.

• Meditace sebezpytování.

• Jak si stanovit cíle, ale neprojektovat se tím permanentně do budoucnosti a mentálně zůstat v přítomném okamžiku.

• Osobní efektivita a time management - velmi konkrétní návody na denodenní plánování, time management a exekutivu úkolů 

• Nácvik vizualizace.

• Rozum vs. intuice - rozeznání cílů, které vycházejí z mysli, ega a kolektivního společenského programu od cílů, po kterých volá naše srdce.

• Jak překonat negativní zkušenosti z minulosti, které podvědomě i vědomě nabourávají víru v další cíle.

• Jak si po celý rok udržet emocionální inteligenci a kontrolu pozornosti během běžného dne 

• Jak začít stíhat :-)

• Jak najít oblast, obor či směrování, kde disponujeme největším talentem, vášní a potenciálem a jak případně postupně přesměrovat celý kurs životní cesty.

Seminář nebude mlácení slámy v podobě opakování stálých a známých návodů a doporučení z oblasti osobního rozvoje. Mark právě prožívá období, kdy se mu v posledních třech letech daří realizovat paralelně velké množství osobních, studijních i profesních cílů. Velké posuny a ve více různých oblastech. Velké množství nových znalostí a dovedností, zároveň mnoho nových zážitků a k tomu velké profesní úspěchy. To všechno v nebývalé míře oproti doposavadnímu životu. Proto, v tomto svém euforickém období, zvolil pro prosincový seminář toto téma :-)

 

 

Za 25 let v oboru profesního a osobního rozvoje a psychologie úspěchu přednášel Mark pro více než sto tisíc posluchačů. Pro širokou veřejnost pořádá několikrát ročně otevřené semináře především v Čechách a na Slovensku. Pro firemní klientelu školí i v mnoha evropských zemích. V interaktivních workshopech, seminářích a přednáškách vyučuje mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, koncentrační, relaxační, meditační a vizualizační techniky. Ve firemním světě pak navíc leadership, time-management a osobní efektivitu, vyjednávání či team building a také konzultuje tvorbu firemních kultur. Na seminářích pro veřejnost zase navíc rozšiřuje o témata týkající se například rodičovství, finančního hospodaření, kariérního vzestupu, hledání partnerů, zdravého životního stylu či nacházení životního smyslu a jeho naplnění.
 
Disponuje výbornou znalostí (svého domácího) českého a slovenského prostředí a dlouholetou praktickou zkušeností z různých organizačních kultur (5 let zaměstnanec globální korporace; 13 let aktivní práce v politice; 18 let vedl stovky prodejců a konzultantů ve vlastních networkingových sítích; celoživotně v komunitách kolem duchovních mistrů; vzdělávací projekty pro korporátní klientelu, organizace veřejné správy a semináře otevřené pro širokou veřejnost; časté pobyty v nejvyspělejších, stejně jako v rozvojových zemích; 25 let ve firemním vzdělávání…).
 
S lídry partnerských firem a institucí se věnuje i osobnímu koučingu, consultingu a mentoringu.
 
Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow, spoluautorem dvou knižních bestsellerů “MARK DZIRASA 21 DNŮ” a “MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ”, a pořadatelem “MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP”.

 

Čas: sobota, 14.1.2023, 9:30 - 17:30 hod, registrace účastníků 8:30 - 9:30

Místo: Wellness hotel STEP, Malletova 1141, 190 00 Praha 9

 

Kategorie: Semináře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: