Mark Dzirasa VIBE - modul 1 - PRAHA

SEM2107

Nové

Základní modul celodenního semináře VIBE, který je dlouho avízovaným a očekávaným upgradem Markova semináře "Mentalita hojnosti".

Sobota, 2. října 2021, Praha

Více informací

1 888 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Zvláštní seminář VIBE - modul 1

 

První, základní modul nového semináře "VIBE 1" představuje kvantový upgrade Markova druhého, historicky vůbec nejpopulárnějšího semináře "Mentalita úspěchu", který Mark postupně vytvářel přes deset let.

Velmi koncepční vzorec na to, jak si osvojit principy způsobu přemýšlení úspěšných lidí a jak se naučit svoje mentální a emocionální pochody více a více sledovat a korigovat minutu za minutou běžného života. Skutečně uchopitelná šablona pro neustálou sebereflexi (umožňující okamžité korekce) a tedy postupné vytvoření predominantních vzorců v naší mentální konstrukci, které odpovídají způsobu uvažování úspěšných, efektivních a šťastných lidí.

Další, opomíjené aspekty vytváření úspěšných vzorců myšlení, které však mohou vše otočit až v náš neprospěch (za všechny například obvyklé, neuvědomělé zvykání si na nepříjemný pocit v souvislosti s pomyšlením na naše cíle, o které již dlouho usilujeme, ale stále jich nedosahujeme. A další nepochopené aspekty fungování tzv. zákona přitažlivosti.) Jakási magie úspěchu, která zůstává často skryta i horlivým studentům Napoleona Hilla, knih 'Jistou cestou' nebo filmu Tajemství (The Secret) a Mark se jí speciálně věnuje poprvé.

Seminář činí naprosto výjimečným komplexnost pohledu na proces změny způsobu myšlení. Zasahuje celoplošně všechny naše každodenní myšlenky. Sleduje, přehodnocuje a koriguje veškeré názory, komentáře, pocity, nálady a úvahy každého, běžného dne. Prostě ho OPRAVDU může každý s úspěchem použít. Mark považuje tento seminář za převratný a za svůj prozatímní vrchol v způsobu edukace úspěšného myšlení.

I. část

 • Základní principy a teze Markova učení "VIBE".
 • Pochopení rytmu a dynamiky našich citových, náladových a fyzických změn během běžného dne našeho života a jejich propojení na myšlenkové pochody.
 • Revoluční způsoby radostného ukázňování, zaostřování a posilování mysli.
 • Principy učení se a pěstování nových myšlenkových návyků (protože způsob učení podobný tomu, jak se v naší civilizaci cokoli učíme, je právě v přímém rozporu se vstřebáním takových návyků).
 • Představení šablony pro snadné vytvoření trvalého mentálně/emocionálního uvědomění, které je typické pro lidi, kteří kráčejí životem radostně a úspěšně.
 • Úskalí a záludnosti naší mysli


II. část

 • více, než 12 technik "přelaďování" podle momentálního rozpoložení
 • nové techniky práce s mentálním a emocionálním nastavením
 • techniky různého charakteru, použití a typu
 • výběr technik podle jejich vhodnosti vzhledem k aktuálnímu citovému rozpoložení
 • výběr technik podle směru účinku


Pro velkou část účastníků, kteří již jsou nějakou dobu na cestě osobního rozvoje, bude tento seminář znamenat zásadní prozření a zásadní posun, přičemž bude srozumitelný i pro nováčky :-) První odezvy od první tisícovky lidí, která již navštívila tento seminář v posledních pěti měsících od jeho prvního uvedení v Praze a Bratislavě hovoří naprosto v superlativech.

Seminář má již svůj pokročilejší, druhý modul (Vibe - modul 2), který na tento základní navazuje a celé učení prohlubuje.

Čas: sobota, 2. 10. 2021, 10:00 - 18:00 hod, registrace 09:00 - 10:00

Místo: Wellness hotel STEP, Malletova 1141, 190 00 Praha 9

Recenze

Napsat recenzi

Mark Dzirasa VIBE - modul 1 - PRAHA

Mark Dzirasa VIBE - modul 1 - PRAHA

Základní modul celodenního semináře VIBE, který je dlouho avízovaným a očekávaným upgradem Markova semináře "Mentalita hojnosti".

Sobota, 2. října 2021, Praha

Napsat recenzi