Mark Dzirasa VIBE - modul 2

SEM2002

Nové

Pokročilý modul celodenního semináře VIBE, který je dlouho avízovaným a očekávaným upgradem Markova semináře "Mentalita hojnosti".

Neděle 9. února 2020 v Praze

Více informací

1 888 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Zvláštní seminář VIBE - modul 2

 

Druhý, pokročilý modul semináře "VIBE 2" představuje kvantový upgrade jednoho z Markových nejpopulárnějších seminářů - "Mentalita úspěchu", který Mark postupně vytvářel přes deset let. "VIBE 2" rozšiřuje učení z prvního modulu. Absolvování nejprve semináře "VIBE 1" je nutnou podmínkou pro pochopení a orientaci v obsahu učení

Velmi koncepční vzorec na to, jak si osvojit principy způsobu přemýšlení úspěšných lidí a jak se naučit svoje mentální pochody více a více sledovat a korigovat minutu za minutou běžného života. Skutečně uchopitelná šablona pro neustálou sebereflexi (umožňující okamžité korekce) a tedy postupné vytvoření predominantních vzorců v naší mentální konstrukci, které odpovídají způsobu uvažování úspěšných, efektivních a šťastných lidí.

Další, opomíjené aspekty vytváření úspěšných vzorců myšlení, které však mohou vše otočit až v náš neprospěch (za všechny například obvyklé, neuvědomělé zvykání si na nepříjemný pocit v souvislosti s pomyšlením na naše cíle, o které již dlouho usilujeme, ale stále jich nedosahujeme. A další nepochopené aspekty fungování tzv. zákona přitažlivosti.) Jakási magie úspěchu, která zůstává často skryta i horlivým studentům Napoleona Hilla, knih 'Jistou cestou' nebo filmu Tajemství (The Secret) a Mark se jí speciálně věnuje poprvé.

Seminář činí naprosto výjimečným komplexnost pohledu na proces změny způsobu myšlení. Zasahuje celoplošně všechny naše každodenní myšlenky. Sleduje, přehodnocuje a koriguje veškeré názory, komentáře, pocity, nálady a úvahy každého, běžného dne. Prostě ho OPRAVDU může každý s úspěchem použít. Mark považuje tento seminář za převratný a za svůj prozatímní vrchol v způsobu edukace úspěšného myšlení.

dopolední část

  • Další vhledy, které vyplouvají na povrch až po několika týdnech intenzivní aplikace učení VIBE z modulu 1.


odpolední část

  • dalších více, než 12 rozšiřujících technik "přelaďování" 


Pro velkou část účastníků, kteří již jsou nějakou dobu na cestě osobního rozvoje, bude tento seminář znamenat zásadní prozření a zásadní posun, přičemž bude srozumitelný i pro nováčky :-) První odezvy od první tisícovky lidí, která již navštívila tento seminář v posledních 10ti týdnech po jeho prvních uvedeních v Praze a Bratislavě hovoří naprosto v superlativech.

Seminář navazuje na svůj první, základní modul (Vibe - modul 1 zde: https://www.facebook.com/events/286127555331882), který je nutnou podmínkou pro pochopení a orientaci v jeho obsahu. Tento pokročilý modul navazuje na modul základní a celé učení prohlubuje.

Čas: neděle, 9. 2. 2020, 10:00 - 18:00 hod, registrace 09:00 - 10:00 hod

Místo: Wellness hotel STEP, Malletova 1141, 190 00 Praha 9

Recenze

Napsat recenzi

Mark Dzirasa VIBE - modul 2

Mark Dzirasa VIBE - modul 2

Pokročilý modul celodenního semináře VIBE, který je dlouho avízovaným a očekávaným upgradem Markova semináře "Mentalita hojnosti".

Neděle 9. února 2020 v Praze

Napsat recenzi

4 další produkty ve stejné kategorii: