Mark Dzirasa - volné téma Zobrazit větší

Mark Dzirasa - Cíle 2020 / Volné téma

SEM1906

Nové

Neděle 8.12.2019 v Praze

Více informací

1 888 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

CÍLE 2020 & Volné téma

Celodenní seminář o tom, jak nasměrovat svůj život pro další rok v souladu s "mentalitou úspěchu" tak,

 - aby byl skutečně RADOSTNÝ (abyste si jeho průběh užili),

 - ale zároveň opravdu NAPLNĚNÝ (abyste dosáhli svých cílů)

 

 • Zastavení na cestě osobního rozvoje a bilancování.

• Výhled a formulace vize pro další období života.

• Jak si stanovit cíle, ale neprojektovat se tím permanentně do budoucnosti a mentálně zůstat v přítomném okamžiku.• Meditace sebezpytování.• Nácvik vizualizace.

• Rozum vs. intuice - rozeznání cílů, které vycházejí z mysli, ega a kolektivního společenského programu od cílů, po kterých volá naše srdce.

• Jak překonat negativní zkušenosti z minulosti, které podvědomě i vědomě nabourávají víru v další cíle.

• Jak najít oblast, obor či směrování, kde disponujeme největším talentem, vášní a potenciálem a jak případně přesměrovat celý kurs životní cesty.

• Jak si naplánovat cíle, mezi-cíle, sestavit plán postupu, "game plan", project management, ale zůstat flexibilní a otevřený novým možnostem.

• Co dělat (během celého roku) v kolizních situacích, kdy se realizace našich cílů zrovna hroutí a my ztrácíme vnitřní přesvědčení, že se věc podaří.

 

Část semináře bude mít volné téma tak, aby Mark mohl rozšířit probrané informace - intuitivně - podle konkrétních připomínek a dotazů z publika.

 

Mark právě prožívá období, kdy se mu v posledních dvou letech daří realizovat paralelně velké množství studijních, cestovatelských i profesních cílů. Velké posuny v mnoha různých oblastech. Velké množství nových znalostí a dovedností zároveň mnoho nových zážitků a k tomu velké profesní úspěchy. To všechno v nebývalé míře oproti doposavadnímu životu. Proto, v tomto svém euforickém období, zvolil pro prosincový seminář toto téma :-)

Mark Dzirasa 
Za 20 let v businessu profesního a osobního růstu a psychologie úspěchu přednášel pro více, než sto tisíc posluchačů.
Pro veřejnost především v ČR a SR a pro firemní klientelu i v mnoha evropských zemích vyučuje mentalitu úspěchu, komunikaci, prezentační a prodejní dovednosti, typologii osobností, řeč těla, leadership, team building, relaxační, meditační a vizualizační techniky a konzultuje tvorbu firemních kultur. 
Disponuje dlouholetou praktickou zkušeností z různých organizačních kultur (5 let zaměstnanec globální korporace; 13 let aktivní práce v politice; 18 let vedl stovky prodejců a konzultantů ve vlastních networkingových sítích; celoživotně v komunitách kolem duchovních mistrů; časté pobyty v nejvyspělejších, stejně jako v rozvojových zemích; je členem čtyřicetičlenné Asociace Transformačních Leaderů Evropy, jejíž mateřskou, americkou organizaci založil Jack Canfield; 25 let ve firemním vzdělávání...). 
Je častým hostem televizních, rozhlasových a dalších talkshow, autorem dvou knižních bestsellerů "MARK DZIRASA 21 DNŮ" a "MARK DZIRASA CESTY POZNÁNÍ" a pořadatelem "MARK DZIRASA SPIRITUAL CAMP".
Žádné teoretické poučky, ale “know-how z terénu“.
Principy a metody přinášející skutečné výsledky v každodenní životní a obchodní praxi.
• Mark Dzirasa pracoval se zaměstnanci a partnery těchto společností a institucí:
Ministerstvo financí, Ministerstvo vnitra, Komerční banka, Letiště Praha, České dráhy, Česká spořitelna, Plzeňský Prazdroj, Policie ČR, ČSOB, T-Mobile, VŠE Praha, HSBC Bank, Import Volkswagen Group, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Česká pošta, Středisko Cenných Papírů, Českomoravská záruční a rozvojová banka, AXA penzijní fond, Hlavní město Praha, Stredoslovenská energetika, Kronospan business support Polska, Pozemkový fond ČR, Generali pojišťovna, Pierre Faber, Fincentrum, Fakultní nemocnice Královské vinohrady, Zepter, Mary Kay, UniCredit Leasing, Státní zemědělský intervenční fond, Kronovision, Partners, Správa státních hmotných rezerv, Technoexport, Korado, SŽDC, Green-Swan pharmaceuticals, Komerční pojišťovna, RWE, Arvato Services, Tetrapack, Brokers Consulting, E.ON, T-Systems Europe, Český hydro meteorologický ústav, Lyoness, Bohemia Finance, Sodexopass, ČEPS, Jitona, Pražská vodohospodářská společnost, 1. VOX, Edu Agency, I Can Academy Slovakia, Východoslovenská energetika, Hasičský záchranný sbor, Amway, Finclub, Krkonošský národní park, Ministersto kultury, Dura Automotive Systems, Green Ways International, Asociace dodavatelu plastových potrubí, Oriflame, Ges Group, Lasselsberger, Missiva, OVB, Aquel, Správa úložišť radioaktivních odpadů, Státní fond životního prostředí, DDD Bučina Slovensko, Forever Living, MS Quatro, Český telekomunikační úřad, Plzeňské měst. dopravní podniky, Statutární město Ostrava, Centrum pro regionální rozvoj ČR, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Slovenské elektrárne, EPR consulting, UniControls, ZF Engineering, Českomoravská stavební spořitelna, Zanini, Lilly, MetLife, Ministerstvo obrany...

Čas: neděle, 8. 12. 2019, 10:00 - 18:00 hod, registrace 09:00 - 10:00 hod

Místo: Wellness hotel STEP, Malletova 1141, 190 00 Praha 9

Recenze

Napsat recenzi

Mark Dzirasa -  Cíle 2020 / Volné téma

Mark Dzirasa - Cíle 2020 / Volné téma

Neděle 8.12.2019 v Praze

Napsat recenzi

4 další produkty ve stejné kategorii: