Jistou cestou ke skvělosti

9 hodnocení

Autor: Wallace D. Wattles

Jistou cestou je učení, které ovlivnilo největší učitele osobního a duchovního růstu posledního století. Stojí na něm filmový a knižní megahit Tajemství (The Secret). 

 

238 Kč 238 Kč včetně DPH

Jistou cestou je učení, které ovlivnilo největší učitele osobního a duchovního růstu posledního století. Stojí na něm filmový a knižní megahit Tajemství (The Secret). 

Jistou cestou je právě ta kniha, kterou na začátku filmu Tajemství otvírá autorka Rhonda Byrne a začíná číst (...a měnit svůj život) a zavírá ji na úplném konci filmu. Knihy Wallace D. Wattlese nejsou filozofování a rozbor teorií. Jsou to praktické a stručné návody. Říkají přesně co dělat, ale neztrácejí čas vysvětlováním „proč“ tak věci fungují. Právě proto mohou být pro někoho těžko přijatelné. Naopak pro ty, kteří jsou ochotni učení přijmout a ihned uplatnit, jsou nejpřesnějším návodem na vytvoření bohatství, zdraví nebo sebezdokonalení v každém ohledu.

Trilogie vydaná původně ve stejném designu a ve stejné vazbě obsahuje knihy: Jistou cestou k bohatství (The Science of Getting Rich – doslova „věda bohatnutí“, 1910), dále knihu Jistou cestou ke skvělosti (The Science of Being Great, 1911) a Jistou cestou ke zdraví (The Science of Being Well, 1910). Knihy Wallace D. Wattlese se staly základem prakticky pro všechnu literaturu úspěchu a osobního růstu posledního století. Ovlivnily Napoleona Hilla, Roberta Shullera i dnešní celebrity jako je Anthony Robbins nebo Bob Proctor. 

Kategorie: Knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: