Myslete velkoryse a budete mít úspěch

Neohodnoceno

 

Autor: David J. Schwarz 

Myslete velkoryse je kniha, kterou vám doporučí v mnoha systémech osobního rozvoje hned jako první. Je to úžasný nástroj k pozvednutí vaší mysli na mnohem vyšší úroveň. Ne jen na duchovních principech, ale také prakticky a logicky na úžasných příkladech ze života.

Tato kniha může být úžasným dárkem začátečníkům a skvělým povzbuzením pro zkušenější v osobním rozvoji.

 

258 Kč 258 Kč včetně DPH

Recenze z internetových diskusí mluví za vše:

 "Myslela jsem, že mne v této problematice již nic nepřekvapí, protože jsem už spoustu podobných knih odhodila nedočtených. Ale tato kniha mne několikrát úplně rozhodila a donutila se podívat na věc ještě z dalšího jiného nového úhlu! Vážně moc doporučuji, jdu ji číst podruhé a myšlenky praktikovat!" 

"Tuhle knížku by měli číst už na základní škole.A měli by si jí přečíst všichni A hlavně Ti, kteří mají neustále výmluvy, proč něco nejde, nebo je něco špatné. Všechno pramení z našeho postoje a myšlení a buď je velkorysé a nebo prostě není :-) ."

"Famózní kniha o úspěchu!"

"Ačkoliv je kniha určena pro specifický druh čtenářů (obchodní zástupce), doporučila bych ji každému, kdo zrovna nemá v oblibě nějaké duchovní či náboženská moudra. To, co právě duchovní knihy přičítají Bohu a vyšším silám, tahle kniha vysvětluje racionálně, i když vlastně popisuje to samé, co knihy duchovní. 
Lidé jsou různí. Někomu je bližší dostat se k pravdě přes víru, jiní na to potřebují stát nohama pevně na zemi a vše si vysvětlit vědecky. Důležité ovšem je, že se k ní nějak dopracují."

"Toto je top kniha a ja viem o par milionaroch ktorym prave tato kniha zmenila život, tie myslienky stoja za to. Rozhodne by su mal mať každý človek čo hľadá dlhodobý úspech a prosperitu"

 

Když najdete negativní recenzi, máte u nás deset korun slevu! :)

Kategorie: Knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: