Mark Dzirasa VIBE 2 - Praha 7.12.2024

2 hodnocení

Sobota 7.12.2024 

 

Druhý modul nového semináře "VIBE 2" představuje rozšíření prvního modulu semináře. Podmínkou je předchozí absolvování semináře VIBE.

1 888 Kč 2 284 Kč včetně DPH

Velmi koncepční vzorec na to, jak si osvojit principy způsobu přemýšlení úspěšných lidí a jak se naučit svoje mentální pochody více a více sledovat a korigovat minutu za minutou běžného života. Skutečně uchopitelná šablona pro neustálou sebereflexi (umožňující okamžité korekce) a tedy postupné vytvoření predominantních vzorců v naší mentální konstrukci, které odpovídají způsobu uvažování úspěšných, efektivních a šťastných lidí. 

Další, opomíjené aspekty vytváření úspěšných vzorců myšlení, které však mohou vše otočit až v náš neprospěch (za všechny například obvyklé, neuvědomělé zvykání si na nepříjemný pocit v souvislosti s pomyšlením na naše cíle, o které již dlouho usilujeme, ale stále jich nedosahujeme. A další nepochopené aspekty fungování tzv. zákona přitažlivosti.) Jakási magie úspěchu, která zůstává často skryta i horlivým studentům Napoleona Hilla, knih 'Jistou cestou' nebo filmu Tajemství (The Secret) a Mark se jí speciálně věnuje poprvé.
Seminář činí naprosto výjimečným komplexnost pohledu na proces změny způsobu myšlení. Zasahuje celoplošně všechny naše každodenní myšlenky. Sleduje, přehodnocuje a koriguje veškeré názory, komentáře, pocity, nálady a úvahy každého, běžného dne. Prostě ho OPRAVDU může každý s úspěchem použít. Mark považuje tento seminář za převratný a za svůj prozatímní vrchol v způsobu edukace úspěšného myšlení.

dopolední část
-Další vhledy, které vyplouvají na povrch až po několika týdnech intenzivní aplikace učení VIBE.

odpolední část
-dalších více, než 12 rozšiřujících technik "přelaďování" 

Pro velkou část účastníků, kteří již jsou nějakou dobu na cestě osobního rozvoje, bude tento seminář znamenat zásadní prozření a zásadní posun, přičemž bude srozumitelný i pro nováčky :-) První odezvy od první tisícovky lidí, která již navštívila tento seminář v posledních 10ti týdnech po jeho prvních uvedeních v Praze a Bratislavě hovoří naprosto v superlativech. Seminář má již svůj pokročilejší, "druhý modul", který na tento navazuje a celé učení prohlubuje.

 

Čas:  sobota 7.12.2024, 10:00 - 18:00 hod, registrace účastníků 09:00 - 10:00

Místo: Wellness hotel STEP, Malletova 1141, 190 00 Praha 9

Kategorie: Semináře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: